7 Ağustos 2012 Salı

Son 15

Yazıyı yazmak için şöyle bir geri saydım ve mutlu sona 15 gün kalmış bizim hala bir davetiyemiz yok, çıldırmak üzereyim elbette... Onun dışında yürümekte olan işlerin de çok muhteşem olduğunu söylersem yanılırım. Eksik gedik bir koşturmaca içerisinde sürüyor hayatım. Detaylı postlar yazabilmekten çok uzakta olduğum için son günlerdeki detayları fotoğraflarla paylaşıyorum. Pasaportum geldi, görmüş olduğunuz üzere.Balayı terchimizi size şurada anlatmıştım. Huzur dolu sakin bir seyahat olmasını ümit ediyorum. 


Sevgiliye damatlık arayışı sürüyor, lakin bende var olan algıda seçicilik her gelin adayında bulunmaz cinsten. Damatlık bakma niyeti ile girdiğimiz Damat Suadiye mağazasında, perde aksesuarı beğendiğime göre hemen kayıt altına almalıydım. 


Evimize özene bezene yaptırdığımız ve dergilik olarak kullanmayı düşündüğümüz bu turuncu merdivenimiz geçtiğimiz hafta monte edildi. İlk izlenimlerimize göre ''bu merdivenden Noel Baba mı gelecek'' esprilerine bol bol maruz kalacak.


Geçtiğimiz hafta bir yemek dolayısı ile Hilton Bursa'daydım. Çok şık bir otel olmuş yanı sıra tüm detaylar da benim yakın markajımdaydı. Holdeki oturma gruplarını beğenmekle birlikte salon için seçilen perdeleri de yine kayıt altına almadan edemedim.


Evin merdivenlerinde biriken ve dikkatimizi çeken su, salon ve evin diğer bölgelerine yürüyerek henüz taşınmadan evimize ciddi zarar verdi.. Bir nevi su baskını ve bir dizi tadilat ile karşı karşıyayız. Ama sakiniz...Geri saydığım son günlerde sakin olup anın tadını çıkarmaya çalışsam da ciddi stres altındayım. Ve bu stres sürekli yememe sebep olmakla birlikte beni şişirmeye devam ediyor. Umarım gelinliğimin içine girebilirim. 

Sevgiler...

2 yorum:

  1. ahhh ahhh olmaz olmaz hep son zamanlarda olur bu terslikler benimde düğünümde öyle olmuştu.inşallah düğün günün süper geçer benim o da hiç planladığım gibi olmamıştı.stres yapmamak mümkün değil.kolay gelsin

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederimmm iyi dilekler için... Umarım her şey yolunda gider...

    YanıtlaSil